قد بلند ترین مرد ایرانی و والیبالیست کیست ؟ + عکس

عکس قد بلند ترین فرد ایرانی

تا حالا با خودتون فکر کردید قد بلند ترین مرد ایرانی و والیبالیست کیست ؟ یا شاید دوست داشته باشید با این فرد آشنا بشید . بلند قد ترین فرد تاریخ ایران یکی از والیبالیست های تیم ملی والیبال نشسته کشورمان ایران است.

معرفی مرتضی مهرزاد :

مرتضی مهرزاد متولد شهر رودسر میباشد . اون با قد 246 سانتی متر رکورد بلند ترین فرد تاریخ ایران همچنین بلندترین والیبالیست ایران را به خود اختصاص داده است. هرچند مرتضی قد بلندی دارد اما پا هایش مشکلاتی دارد که یکی از آرزو های مرتضی مهرزاد برطرف شدن مشکل پای خودش است تا بتواند وارد رشته بسکتبال بشود.

او یکی از طرفداران پر و پا قرص علی کریمی هم میباشد. چندی پیش در دیداری که مرتضی مهرزاد با علی کریمی داشت , علی کریمی به او قول داد اگر او وارد رشته بستکبال بشود یکی از طرفداران و تماشاچیان بازی او خواهد شد.

مرتضی الان صاحب رکورد بلند قد ترین ایرانی را برای خود به ثبت رسانده است اما زندگی پر فراز و نشیبی دارد . از یک طرف مشکلات جسمانی مرتضی که یک پای او کوتاه تر از پای دیگر میباشد و مشکلاتی که مادر او برای به اینجا رساندن مرتضی داشته است.

افتخارات بلند قد ترین فرد ایران :

مرتضی مهرزاد در قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته ایران هم نقش داشت و به تیم ملی کمک کرد تا در روسیه ایران به قهرمانی والیبال نشسته ایران دست پیدا کند. همچنین در تمامی مسابقات تمامی توجه ها به مرتضی به واسطه قد بسیار بلند او میباشد که خودش در یک مصاحبه اعلام کرد این تفاوت کمی او را خجالت زده میکند.

تخمین قد کودکان و نوجوانان در بزرگسالی با فرمول
دیدن این مطلب

مرتضی در برنامه ماه عسل احسان علیخانی هم حضور پیدا کرد و از موقع در رسانه محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

عکس قد بلند ترین مرد ایرانی با رئیس جمهور سابق حسن روحانی :

در عکس زیر مرتضی را کنار حسن روحانی رئیس جمهور وقت در سال 2016 که برای تجلیل از ورزشکاران المپیک بود میبینید و اختلاف قدی مرتضی با سایر افراد کاملا در این عکس واضح میباشد.

عکس مرتضی مهرزاد و حسن روحانی

مرتضی یکی از حامیان نگهداری از محیط زیست نیز است که در برخی از مصاحبه و مراسم ها خواستار نریختن زباله در محیط زیست و کاهش تولید زبانه شده است

امیدواریم مرتضی مهرزاد در سال های آینده بتواند به آرزو دیرینه خود که رسیدن به سلامتی کامل باشد دست پیدا کند تا بتواند افتخارات بیشتری را برای کشور عزیزمان ایران به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *